W naszej szkole odbyły się 2.03.2026 roku Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce chłopców. W tym roku gościliśmy wszystkie szkoły ponadpodstawowe z powiatu łęczyckiego. Było to prawdziwe święto siatkówki w „Kaziku”, które trwało ponad pięć godzin. Grając systemem „każdy z każdym”, młodzież miała okazję znacznie dłużej emocjonować się grą w siatkówkę. Były asy serwisowe, przyjęcia w punkt, idealne rozegrania, monster bloki, bombowe ataki i zupełnie nieudane akcje. Jednym słowem wszystko to, za co tak bardzo wielu z nas kocha siatkówkę. A na koniec w końcu mogliśmy się cieszyć z tytułu mistrzowskiego. W poprzednich latach było blisko. W tym roku zespół w składzie: Florian Snowacki, Krzysztof Zieliński, Franciszek Mroczkowski, Kacper Grzyb-Rakowski, Mateusz Graczyk, Mateusz Kurzyński, Patryk Olczyk, Oliwer Miśkiewicz, wzniósł upragniony puchar.
Dziękujemy kibicom za wsparcie, a szczególne słowa kierujemy do: Jana Mukaja, Jakuba Nowakowskiego, Mikołaja Zuchniewicza, Adama Matuszaka i towarzyszących im osób za porywający i głośny doping.
Na zakończenie wręczono również wyróżniającym się siatkarzom pamiątkowe dyplomy.
Najlepszy zawodnik – Krzysztof Zieliński (I LO im. Kazimierza Wielkiego w Łęczycy),
Najlepszy zagrywający – Oliwer Miśkiewicz (I LO im. Kazimierza Wielkiego w Łęczycy),
Najlepszy rozgrywający – Dawid Stusek (ZSP nr 1 im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Łęczycy),
Najlepszy atakujący – Tomasz Bartczak (ZSMR im. Bohaterów Walk nad Bzurą w Piątku),
Najlepszy blokujący – Mikołaj Szczech (ZSMR im. Bohaterów Walk nad Bzurą w Piątku),
Postawa fair play – Krystian Nowakowski (ZS im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy).
|
MIEJSCE |
CHŁOPCY |
Pkt. |
|
I |
I LO im. Kazimierza Wielkiego w Łęczycy |
6 |
|
II |
ZSP nr 1 im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Łęczycy |
4 |
|
III |
ZSMR im. Bohaterów Walk nad Bzurą w Piątku |
3 |
|
IV |
ZS im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy |
2 |


























