Jak co roku, uczniowie klas z rozszerzoną fizyką wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym. Uczniowie z 1b rozwiązywali zadania w kategorii JUNIOR, a uczniowie z 4a w kategorii ŻAK.
Trzymamy za Was kciuki i życzymy jak najlepszych wyników!


Jak co roku, uczniowie klas z rozszerzoną fizyką wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym. Uczniowie z 1b rozwiązywali zadania w kategorii JUNIOR, a uczniowie z 4a w kategorii ŻAK.
Trzymamy za Was kciuki i życzymy jak najlepszych wyników!


Ta strona wykorzystuje pliki Cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisanie na Twoim komputerze, zablokuj te pliki w ustawieniach swojej przeglądarki lub opuść stronę. Dodatkowa nformacja na stronie wikipedia.org. | |
| Akceptyjesz pliki Cookie? TAK | |